Contact

MHS Truck & Bus Center

Bd. Iuliu Maniu, nr. 592 A, corp 3,

sector 6, 061129 București

44°26'16.4"N 25°58'39.5"E
Tel. +40 21 407 59 00 
Fax. +40 21 407 59 81

Email: contact@man.ro

 

Contact MAN Service 24: 0721.221.221

 
ORAR 

Luni – Vineri: 
09.00 – 18.00 (Vânzări)
7.30 – 21.00 (Service & Piese de schimb)

 

Sâmbătă:

07:30 – 12:30 (Service & Piese de schimb)

 

 

 

 

 

Echipa Vânzări

Stelian Criț

Sales Manager

New Commercial Vehicles

Telefon: 021 407 59 00

stelian.crit@man.ro

Alexandru Palade

Reprezentant vânzări

Dolj, Gorj, Mehedinți, Vâlcea

Telefon: 0727 22 98 60

alex.palade@man.ro

Cosmin Manta

Reprezentant vânzări

Prahova, Dâmbovița, Argeș

Telefon: 0730 71 33 26

cosmin.manta@man.ro

Gabriel Banciu

Reprezentant vânzări

Olt, Giurgiu,Călăraşi, Teleorman

Telefon: 0726 23 31 89

gabriel.banciu@man.ro

Mihai Lupu

Reprezentant vânzări

Galați, Brăila, Vrancea, Buzău

Telefon: 0724 00 09 47

mihai.lupu@man.ro

Echipa Service

Răcășan Bogdan

Branch manager

Telefon: 0723.313.372

bogdan.racasan@man.ro

Ghiță Alexandru

Sef service

Telefon: 0756.734.279

alexandru.ghita@man.ro

Petrescu Cosmin

Sef tinichigerie

Telefon: 0725.139.846

cosmin.petrescu@man.ro

Boțogan Sorin

Consilier Service

0725.348.377

sorin.botogan@man.ro

Dumitrache Ionut

Consilier service

Telefon: 0725.139.803

ionut.dumitrache@man.ro

Maronel Alexandrescu

Consilier service

Telefon: 0741.123.994

maronel.alexandrescu@man.ro

Dincă Valentin Cristian

Consilier vânzări piese

0732.714.136

valentin.dinca@man.ro

Bacău - MHS Truck Service

DN2 - E85, km 278-300

Comuna Nicolae Bălcescu, Bacău 

46°31'36.4"N 26°55'16.8"E

Tel:  +40 234 572 030
Fax: +40 234 572 029

Email: contact.bacau@man.ro

 

Contact MAN Service 24: 0732.015.771

 

Orar:
Luni – Vineri: 8:00 - 18:00 (Vânzări și Service)

Echipa Vânzări

Claudia Munteanu

Reprezentant vânzări

Bacău, Neamț, Suceava, Vaslui

Telefon: 0732 66 87 26

claudia.munteanu@man.ro

Claudiu Păduraru

Reprezentant Vânzări Vehicule Rulate

Bacău, Vaslui, Neamţ, Iaşi, Botoşani, Suceava, Galaţi

Telefon: 0740 02 73 53

claudiu.paduraru@man.ro

Echipa Service

Ovidiu Rosu

Branch manager

Telefon: 0748239306

ovidiu.rosu@man.ro

Dorin Jinga

Sef service

Telefon: 0753045684

dorin.jinga@man.ro

Radu Atodiresei

Șef depozit

Telefon: 0753045681

radu.atodiresei@man.ro

Iulian Stan

Responsabil piese schimb

Telefon: 075427125

iulian.stan@man.ro

ATP Motors RO SRL

Bd. București nr. 65, 430012, Baia Mare

47°38'35.5"N 23°31'43.6"E
Tel:   +40 372 620 694/+40 362 403 500
Fax: +40 372 620 684
E-mail: man@atp-exodus.com


Orar:
Luni – Vineri: 8.00 - 18.00 (Vânzări și Service)

 

Sâmbătă: 8.00 - 13.00 (Service)

Echipa Vânzări

Ovidiu Pașca

Reprezentant vânzări

Cluj, Bistriţa Năsăud,

Maramureş, Mureş, Sălaj  

Telefon: 0731 980 300

ovidiu.pasca@man.ro

Adrian Miclăuș

Reprezentant Vânzări Vehicule Rulate

Cluj, Sălaj Bistriţa Năsăud, Mureş, Maramureş, Baia Mare

Telefon: +40 756 083 797
adrian.miclaus@man.ro

Echipa Service

Ovidiu Rosu

Branch manager

Telefon: 0748239306

ovidiu.rosu@man.ro

Dorin Jinga

Sef service

Telefon: 0753045684

dorin.jinga@man.ro

Radu Atodiresei

Șef depozit

Telefon: 0753045681

radu.atodiresei@man.ro

Iulian Stan

Responsabil piese schimb

Telefon: 075427125

iulian.stan@man.ro

Baia Mare

Bd. București nr. 65, 430012, Baia Mare

Telefon: +40362403500

man@atp-exodus.com

Echipa Vânzări

Ovidiu Pașca

Reprezentant vânzări

Cluj, Bistriţa Năsăud,

Maramureş, Mureş, Sălaj  

Telefon: 0731 980 300

ovidiu.pasca@man.ro

Adrian Miclăuș

Reprezentant Vânzări Vehicule Rulate

Cluj, Sălaj Bistriţa Năsăud, Mureş, Maramureş, Baia Mare

Telefon: +40 756 083 797
adrian.miclaus@man.ro

Echipa Service

Ovidiu Rosu

Branch manager

Telefon: 0748239306

ovidiu.rosu@man.ro

Dorin Jinga

Sef service

Telefon: 0753045684

dorin.jinga@man.ro

Radu Atodiresei

Șef depozit

Telefon: 0753045681

radu.atodiresei@man.ro

Iulian Stan

Responsabil piese schimb

Telefon: 075427125

iulian.stan@man.ro

Brașov - MHS Truck Service

Str. Ioan Clopoțel, nr. 2,

500450 Brașov 

45°39'38.7"N 25°32'12.7"E
Tel. +40 268 475 800 
Fax. +40 268 406 225

Email: contact.brasov@man.ro

 

Contact MAN Service 24: 0733.009.595

 

Orar:

Luni – Vineri: 8:00 - 18:00 (Service)

Luni – Vineri: 9:00 - 18:00 (Vânzări)

 

Sâmbătă: 8:00 – 13:00 (Service)

 

Echipa Vânzări

Willy Giugiuc

Reprezentant vânzări

Braşov, Covasna, Harghita, Mureș

Telefon: 0724 28 64 86

willy.giugiuc@man.ro

 

Zoltan Timar

Reprezentant Vânzări Vehicule Rulate

Braşov, Covasna, Harghita, Vrancea

Telefon: 0723 62 09 64

zoltan.timar@man.ro

Adrian Balint

Product manager MAN TGE

Telefon: 0732810437

adrian.balint@man.ro

Echipa Service

Șandor Sommerauer

Sandor Sommerauer

Telefon: 0724255873

sandor.sommerauer@man.ro

Adrian Mareș

Sef tinichigerie

Telefon: 0730040287

adrian.mares@man.ro

Augustin Pârvan

Sef service 

Telefon: 0730040288

augustin.pirvan@man.ro

Lucian Pamfir

Consilier service

Telefon: 0732810438

lucian.pamfir@man.ro

Silviu Găluț

Consilier vanzari piese

Telefon: 0730040286

silviu.galut@man.ro

Cluj - MHS Truck Service

Str. Barajului nr. 1-3,

Comuna Florești, Cluj

46°44'33.8"N 23°29'46.2"E
Tel. +40 264 333 900
Fax. +40 264 333 928

Email: contact.cluj@man.ro

 

Contact MAN Service 24: 0723.801.034

 

Orar:

Luni – Vineri: 08.00 - 17:00 (Service)  

Luni – Vineri: 09:00 - 17:00 (Vânzări)  

Echipa Vânzări

Ovidiu Pașca

Reprezentant vânzări

Cluj, Bistriţa Năsăud,

Maramureş, Mureş, Sălaj  

Telefon: 0731 980 300

ovidiu.pasca@man.ro

Adrian Miclăuș

Reprezentant Vânzări Vehicule Rulate

Cluj, Sălaj Bistriţa Năsăud, Mureş, Maramureş, Baia Mare

Telefon: +40 756 083 797
adrian.miclaus@man.ro

Echipa Service

Mihai Urcan

Branch Manager

Telefon: 0727 229 859

mihai.urcan@man.ro

Mihai Man

Sef service

Telefon: 0724 200 904

mihai.man@man.ro

Cornel Groza

Sef atelier mecanica

Telefon: 0726 678 554

cornel.groza@man.ro

Valer Andronesi

Consilier service

Telefon: 0729 885 557

valer.andronesi@man.ro

Cosmin Giorgi

Consilier service

Telefon: 0732 002 175

cosmin.giorgi@man.ro

Daniel Gog

Consilier service

Telefon:  0722 584 968

daniel.gog@man.ro

Daniel Polereczky

Consilier vanzari piese

0 727 229 863

daniel.polereczky@man.ro

Constanța - MHS Truck Service

Bd. I.C. Bratianu, Nr. 250,

900316 Constanta

44°10'16.0"N 28°36'39.4"E
Tel. +40 241 878 707
Fax. +40 241 878 626

Email: contact.constanta@man.ro

 

Contact MAN Service 24: 0730.016.665

 

Orar:
Luni – Vineri: 08:00-17:00 (Service)

Luni – Vineri: 09:00-18:00 (Vânzări)

 

Echipa Vânzări

Marian Șerban

Reprezentant Vânzări 

Constanţa, Tulcea

Telefon: 0727 71 00 48

marian.serban@man.ro

Echipa Service

Vlad Popescu

 

Branch manager

Telefon: 0733501305

vlad.popescu@man.ro

Adrian Gheorghe

Sef service

Telefon: 0731790841

adrian.gheorghe@man.ro

Otopeni - MHS Truck Service

Str. Drumul Gării Otopeni nr. 1B,

075100 Otopeni

44°32'20.6"N 26°04'56.3"E
Tel.  +40 372 245 501

        +40 21 206 60 40
Fax. +40 21 352 04 23

Email: contact.otopeni@man.ro

 

Contact MAN Service 24: 0728.808.887/0734.737.044

 

Orar:

Luni – Vineri: 7:30 - 17:30 (Vânzări)

Luni – Vineri: 7:30 - 21:30 (Service)

 

Sâmbătă: 7:30 – 12:30 (Service)

Echipa Vânzări

Bogdan Iliescu

Director Vânzări Used Trucks

Telefon: 0727 739 284

bogdan.iliescu@man.ro

Petrică Barbu

Reprezentant vânzări

Bucureşti, Ilfov, Dâmboviţa, Argeş, Teleorman, Giurgiu, Călăraşi, Ialomiţa, Buzău, Prahova

Telefon: 0725 139 876

petrica.barbu@man.ro 

Dumitru Ghițu

Reprezentant vânzări

Bucureşti, Ilfov, Dâmboviţa, Argeş, Teleorman, Giurgiu, Călăraşi, Ialomiţa, Buzău, Prahova

Telefon: 0721 225 080

dumitru.ghitu@man.ro

Cristian Achim

Reprezentant vânzări

Bucureşti, Ilfov, Dâmboviţa, Argeş, Teleorman, Giurgiu, Călăraşi, Ialomiţa, Buzău, Prahova

Telefon: 0731 001 070

cristian.achim@man.ro 

Echipa Service

Serghei Siminiuc

Branch manager

Telefon: 0734002338

serghei.siminiuc@man.ro

Daniel Tănăsescu

Sef service

Telefon: 0728808887

daniel.tanasescu@man.ro

Marian Ghiur

Sef atelier mecanica, Sef tinichigerie

Telefon: 0734737044

marian.ghiur@man.ro

Robert Baltaga

Consilier service

Telefon: 0740205008

robert.baltaga@man.ro

Daniel Soficaru

Consilier service

Telefon: 0722560722

daniel.soficaru@man.ro

Paul Frunză

Consilier service

Telefon: 0727793896

paul.frunza@man.ro

Adrian Stoicescu

Consilier vanzari piese

Telefon: 0730625753, 0734737043

adrian.stoicescu@man.ro

Sibiu - MHS Truck Service

Str.Salzburg, nr. 58, 550018 Sibiu 

45°47'36.0"N 24°04'38.6"E
Tel. +40 269 203 203 
Fax. +40 269 203 204

Email: contact.sibiu@man.ro

 

Contact MAN Service 24: 0729.552.200

 

Orar:

Luni - Vineri : 09:00 - 18:00 (Vânzări)
Luni –Vineri : 08:00 - 19:00 (Service)

Luni –Vineri : 11:00 - 20:00  (ITP)

 

Sambata: 09:00 - 13:00 (ITP)

 

Echipa Vânzări

Liviu Neguț

Reprezentant vânzări

Sibiu, Alba, Hunedoara

Telefon: 0722 15 26 75
liviu.negut@man.ro

 

Bogdan Feldman

Reprezentant Vânzări Vehicule Rulate

Sibiu, Hunedoara, Alba, Vâlcea

Telefon: 0731 49 92 64
bogdan.feldman@man.ro

Echipa Service

Dominic Stanilă

Branch manager

Telefon: 0730715751

Alexandru Tudose

Ajutor Sef atelier mecanica

Telefon: 0731327723

alexandru.tudose@man.ro

Lucian Rotar

Consilier service

Telefon: 269203217

lucian.rotar@man.ro

Timișoara - MHS Truck Service

Calea Lugojului, nr.74,

307200 Ghiroda – jud Timiș

45°46'18.1"N 21°17'35.2"E
Tel. +40 256.275.975 
Fax. +40 256 275 976

Email: contact.timisoara@man.ro

 

Contact MAN Service 24: 0732.860.720

 

Orar:
Luni – Vineri: 8:00 – 18.00 (Service)

Luni – Vineri: 9:00 – 18.00 (Vânzări)

 

Sâmbătă: 9.00 – 14.00 (Service)

Echipa Vânzări

Ovidiu Petrean

Reprezentant vânzări

Arad, Timișoara, Caraş Severin

Telefon: 0731 03 97 00
ovidiu.petrean@man.ro

Adrian Ardelean

Reprezentant Vânzări Vehicule Rulate

Arad, Timişoara, Bihor, Caraş-Severin, Satu Mare
Telefon:0722 584 970
adrian.ardelean@man.ro

Echipa Service

Ekkehard Kraemer

Branch manager

Telefon: 0723208892

e.kraemer@man.ro

Florin Rusu

Sef service

Telefon: 0732860720

florin.rusu@man.ro

Alexandru Daisa

Sef tinichigerie

Telefon: 0735534539

alexandru.daisa@man.ro

Marius Caunii

Consilier service

Telefon: 0735534540

marius.caunii@man.ro

Armin Iobb

Consilier service

Telefon: 0735534545

armin.iobb@man.ro

Dan Nica

Consilier service

Telefon: 0256275975

dan.nica@man.ro

Alin Epuran

Consilier vanzari piese

Telefon: 0735534537

alin.epuran@man.ro

Cristian Rujescu

Inspector TLV/ITP

Telefon: 0735534536

cristian.rujescu@man.ro

Oradea - GIG Impex SRL

Calea Clujului, nr. 294, Oradea

47°02'48.4"N 21°57'43.9"E
Tel./ Fax.: 0758.883.355

Email: man@gigimpex.ro

 

Contact MAN Service 24: 0722.258.311

 

Orar:
Luni – Vineri: 8:00 - 17:00 (Vânzări și Service)

 

Sâmbătă: 8:00 – 13:00 (Service)

Echipa Vânzări

Paul Potre

Reprezentant vânzări

Bihor, Satu Mare

Telefon: 0722 58 49 67

paul.potre@man.ro

 

Adrian Ardelean

Reprezentant Vânzări Vehicule Rulate

Arad, Timişoara, Bihor, Caraş-Severin, Satu Mare
Telefon:0722 584 970
adrian.ardelean@man.ro

Echipa Service

Oradea - MHS Truck Service

Sântion nr. 1, Borș, Bihor

România

Echipa Vânzări

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Invalid argument supplied for foreach()

Filename: _layouts/contact.php

Line Number: 38

Backtrace:

File: /home/manro/public_html/cms/application/views/_layouts/contact.php
Line: 38
Function: _error_handler

File: /home/manro/public_html/cms/modules/fuel/core/Loader.php
Line: 396
Function: include

File: /home/manro/public_html/cms/modules/fuel/core/Loader.php
Line: 323
Function: _ci_load

File: /home/manro/public_html/cms/modules/fuel/core/Loader.php
Line: 462
Function: view

File: /home/manro/public_html/cms/modules/fuel/libraries/Fuel_pages.php
Line: 821
Function: module_view

File: /home/manro/public_html/cms/modules/fuel/controllers/Page_router.php
Line: 118
Function: cms_render

File: /home/manro/public_html/cms/modules/fuel/controllers/Page_router.php
Line: 84
Function: _remap_cms

File: /home/manro/public_html/index.php
Line: 364
Function: require_once

Echipa Service

Piatra Neamț

Str.Fermelor nr.136, 610252 Piatra-Neamț

46°55'56.8"N 26°23'41.3"E
Tel:  +40 233 233 212
Fax: +40 233 233 216
E-mail: panautoro@yahoo.com

 

Contact MAN Service 24: 0745.058.376

 

Orar:
Luni - Vineri: 08.00 - 18.00 (Vânzări și Service)

Sâmbătă: 08.00 - 13.00 (Service)

Echipa Vânzări

Claudia Munteanu

Reprezentant vânzări

Bacău, Neamț, Suceava, Vaslui

Telefon: 0732 66 87 26

claudia.munteanu@man.ro

Claudiu Păduraru

Reprezentant Vânzări Vehicule Rulate

Bacău, Vaslui, Neamţ, Iaşi, Botoşani, Suceava, Galaţi

Telefon: 0740 02 73 53

claudiu.paduraru@man.ro

Echipa Service

Iași - Trado Motors SRL

Str.Luca Arbore nr.3, 700521 Iași

47°10'17.8"N 27°32'21.7"E
Tel:  +40 232 264 050
Fax: +40 232 402 595
E-mail: man@tradomotors.ro

 

Contact MAN Service 24: 0727.343.500


Orar:
Luni – Vineri: 8:00 - 16:30 (Vânzări și Service)

 

Echipa Vânzări

Gabriel Șchiopu

Reprezentant vânzări

Iași, Botoșani, Suceava, Vaslui

Telefon: +40 731 498 921

gabriel.schiopu@man.ro

Claudiu Păduraru

Reprezentant Vânzări Vehicule Rulate

Bacău, Vaslui, Neamţ, Iaşi, Botoşani, Suceava, Galaţi

Telefon: 0740 02 73 53

claudiu.paduraru@man.ro

Echipa Service

Slatina - Alicomtex SRL

Str. Nicolae Balcescu nr.29A,

023002 Slatina

44°25'56.6"N 24°20'45.5"E
Tel: +40 249 420 016/+40 362 403 500/ 0720.202.524
Fax: +40 249 420 016
E-mail: contact@alicomtex.ro

 

Contact MAN Service 24: 0724.398.767


Orar:
Luni - Vineri:  08.00 - 19.00 (Vânzări și Service)

 

Sâmbătă: 08.00 - 13.00 (Service)

Echipa Vânzări

Bogdan Cristea

Reprezentant Vânzări Vehicule Rulate

Dolj, Olt, Gorj, Mehedinţi

Telefon: 0731 49 75 81

bogdan.cristea@man.ro

Echipa Service